Styrelsen 2020

Efter årsmötet våren 2020 fick styrelsen denna sammansättning. Styrelsen beslutade i sin tur under hösten att till sig adjungera en medlem som biträder med webbplatsen. 

Ordförande
Jan Augustin
FALSTERBO
0709 962 644
augustin@hagaholm.se

Vice ordförande
Simon Dahlqvist
YSTAD
0725 334 987
simon.d@669gmail.com

Sekreterare
Evy Christoffersson
LIMHAMN
0761 089 873
echristoffersson41@gmail.com

Kassör
Leif Kristoffersson
TRELLEBORG
0410 19795
0702 868 245
leif.janet@telia.com

Ledamot, materialförvaltare
Mats Chrisén
SKURUP
0704 390 212
mats@chrisen.se

Ledamot
Nils Ivan Nilsson
KÄVLINGE
0733 766 095
ninilsson530@gmail.com

Ledamot
Christer Svanbrink
MALMÖ
0733 364 72 48
christer.svanbrink@hotmail.com

Ledamot, webbredaktör
Peder Haak
OXIE
0709 546 339
peder@haak.one

Adjungerad ledamot, bitr webbredaktör
Kaj Oldrup
MALMÖ
0709 281 446
kaj.oldrup@gmail.com


Senast uppdaterad 29 november 2020